O firmie

Istniejemy od 30 lat,  zrealizowaliśmy ponad 8 600 realizjacji

PMP Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o. działa z powodzeniem  od 1993 r.

Firma od początku swojej działalności prowadzi projektowanie, realizację, koordynację oraz nadzorowanie inwestycji w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa różnych obiektach zarówno mieszkalnych, przemysłowo-handlowych jak i biurowych na terenie całej Polski. Prowadzi również szeroki zakres usług serwisowych w zakresie obsługi, konserwacji i eksploatacji tej grupy urządzeń. Dla podniesienia jakości i poziomu naszych usług pracownicy zespołów montażowych i serwisu firmowego stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w regularnych szkoleniach u Producentów w zakresie rozruchu, obsługi, eksploatacji i konserwacji oraz napraw urządzeń, zgodnie z technologią i obowiązującymi w tym zakresie procedurami serwisowymi.

Ponadto nasz Dział Techniczno-Handlowy prowadzi również sprzedaż nowych urządzeń a także doradztwo techniczne w zakresie urządzeń i instalacji.

Realizacja

Pracownicy firmy od wielu lat są związani z realizacją inwestycji i usług w zakresie doboru, dostaw, obsługi i montażu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w różnych obiektach przemysłowych i użytkowych na terenie Polski.       

Dysponujemy wyspecjalizowanymi ekipami do montażu, rozruchu, obsługi i serwisu urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.   

Świadczymy też usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne zrealizowanych inwestycji zapewniające pełną sprawność i właściwą pracę urządzeń i instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.        

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne autoryzacje i uprawnienia wydane przez producentów urządzeń w zakresie montażu, obsługi, konserwacji i napraw .
Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i profesjonalizm będą Państwu pomocne w realizacji planowanych zamierzeń inwestycyjnych i pozwolą nam na nawiązanie owocnej, wieloletniej współpracy.

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc Państwu w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów technicznych w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Masz pytania?

Nasz adres

Łany 6, 03-684 Warszawa

Zadzwoń do nas

22 810 88 85
22 870 31 83